Ariş Medya - Pırlanta ve Mücevher Portalı

BURÇLAR VE TAŞLAR


GELİNLERE ÖZEL


ÜYE GİRİŞŞifremi Unuttum Üye Ol

CANIM ANNEME


ELMAS HAKKINDA


HABER ARA


Gelişmiş Arama

DİĞER SİTELERİMİZ

 
E-Ticaret:
  arispirlanta.com
  arisdiamond.com


Kurumsal Sitemiz:
  aris.com.tr

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

MELEKLER KAHVESİ


ANKET

En çok kullandığınız takı hangisidir?

Tüm Anketler

VİDEO ARA


BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
Başka olur kraliyet düğünleri…

Başka olur kraliyet düğünleri…

Tarih 12/Ocak/2011, 16:20 Editör Cihan

Kraliyet mensuplarının evlilik törenleri geleneksel seramonileri, her ince detayı düşünülmüş organizasyonları ve seçkin konukları ile masalları anımsatır. Günümüzde kraliyet evlilikleri hepsi mutlu sonla bitmese de başlangıçları hayallerdeki gibi...

Masallardaki kahramanların gerçek hayattaki örnekleri onlar… Krallar, kraliçeler, prensesler, prensler… Hepsinin hayatı masallardaki gibi mutlu geçmese de en azından düğün törenleri hayaller kurduracak kadar güzel.

İspanya Prensi Felipe – Letitzia Ortiz

İspanya Prensi Felipe İspanya’nın görkemli düğünü 22 Mayıs 2004 Cumartesi günü Madrid’de Almudena Katedrali’nde gerçekleşti. İspanya Prensi Felipe ve televizyon sunucusu Letitzia Ortiz’in düğünleri, Prens Charles ve Diana’nın evliliğinden sonra, 25 yıldır Avrupa’nın gördüğü en büyük sosyal organizasyon oldu. 1,500’den fazla VIP, Letitzia’nın koridordan kendisi gibi gazeteci olan babasıyla geçişini görmek için katedrale toplanmıştı.
İngiltere Prensi Andrew – Sarah Ferguson

İngiltere Prensi Andrew Prens Andrew ve Sarah Ferguson’un evliliği İngiliz Kraliyet Ailesi’nin rüya gibi başlayan ancak tatsız biten evliliklerinden biri oldu. Kraliyet Ailesi’ne Diana’nın ardından gelen ancak Prens Andrew’u başka bir erkekle aldatması ve bunun gazetelerde çıkması yüzünden boşanmak zorunda kalan Sarah Ferguson, nafaka davası için sarayla mahkemelik oldu.


Danimarka Prensi Frederik – Marry Donaldson

Danimarka Prensi Frederik Danimarka Prensi Frederik ve Navision/Microsoft’ta proje uzmanı olarak çalışan Marry Donaldson 14 Mayıs 2004’de evlendi. Kraliyet düğünlerinin en görkemlilerinden biri olan törende Prenses Marry Danimarka vatandaşlığını kabul etti.


Yunanistan Prensi Pavlos – Marie Chantal Miller

Yunanistan Prensi Pavlos Yunanistan Prensi Pavlos ve Marie Chantal Miller ilk kez ortak bir aile dostunun düğününde tanıştılar ve birbirlerine aşık oldular. 1 Temmuz 1995’de gerçekleşen muazzam nikah törenine 200’den fazla asil katıldı.
İngiltere Prensi Edward – Sophie Rhys-Jones

İngiltere Prensi Edward Prens Edward, 19 Haziran 1999’da Sophie Rys-Jones’la St.George Kilisesi’nde evlendi Gelinle damat bundan sonra Kraliyet’e ait atlı arabayla Windsor sokaklarında tur atarak halkı selamladılar ve onurlarına verilen davete katıldılar.Tören gerek halk gerekse medya tarafından büyük ilgi gördü. Çiftin 8 Kasım 2003 yılında bir kızı dünyaya geldi.

Monako Prensesi Stephaine- Daniel Ducruet

Monaco Prensesi Stephanie Monako Prensesi Stehaine, tepki almasına rağmen 1995’de bodyguard Daniel Ducreit’i prensi olarak seçti. Kendisi kadar romantik olmayan Ducruet’in, güzel prensesi çok beklemeden başka bir kadınla aldatması sonucu evlilikleri sona erdi. Louis ve Pauline adlı iki çocukları var.
Belçika Prensi Philippe – Mathilde D'Udekem D'Acoz

Belçika Prensi Philippe 2004’de birlikte ülkemizi de ziyaret eden Belçika Prensi Philippe ve eşi Prenses Mathilde, 4 Aralık 1999’da Brüksel Katedrali’nde evlendiler.


İngiltere Prensi Charles – Diana Spencer

İngiltere Prensi Charles 29 Temmuz 1981’de, St. Pauls Katedrali’nde evlendiler. Seremoni tüm dünyada bir milyondan fazla izleyici çekti. Buckingham Sarayı’ndan Katedral’e kadar yüz binlerce insan toplandı. 300 yıllık saltanat varisi ile evlenen ilk İngiliz kadın Prenses Diane, Emanuals tasarımı olan görkemli kuyruğu ile ipek tafta bir elbise giydi.


Norveç Prensi Haakon – Mette Merşt Jessem Höiby

Norveç Prensi Haakon Norveç Prensi Haakon, 25 Ağustos 2001’de Mette-Marit Tjessem Hoiby ile evlendi. 1999’da çıkmaya başladıklarında, Hoiby sadece halktan değil, aynı zamanda bekar bir anneydi. Çocukların, hemen hemen yüzde 50’sinin evlenmemiş kadınlardan doğduğu Norveç gibi bir ülkede bile prensin seçimi kaşların kalkmasına sebep oldu.


Norveç Prensesi Martha Louise – Ari Behn

Norveç Prensesi Martha Louise Norveç Kralı Herald ve Kraliçesi Sonja’nın en büyük çocukları olan Prenses Martha Louise, 24 Mayıs 2002’de Norveçli yazar Ari Brhn ile ünlü Nidaros Katedrali’nde evlendiler. Prenses, gençliğinde çapkınlığıyla ünlü olan kocası için “Işıldamama sebep oluyor” dedi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Mücevher

Alyans nasıl olmalı?

Alyans nasıl olmalı? Mutluluğunuzun anlamlı halkaları alyanslarınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz...

En romantik mücevher

En romantik mücevher Yüzlerce yıldır kadın ve erkeği...

KATALOGLARIMIZ

PRATİK BİLGİLER


BEN BİR GÖKKUŞAĞI ÇOCUĞUYUM10/Kasım/2016

GÜZEL SÖZLER

Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır: Zamanınızı ve neşenizi çalarlar.
GOETHE

İSTEKKART

SİYAH ELMAS


DEĞERLİ TAŞLAR

PARİ YAZARLAR

TIKLA OYNA


GALERİ

GOOGLE ÇEVİRİ

Çeviri

ZÜMRÜT


Arismedya.com © 2010 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu
www.arispirlanta.com - www.arisdiamond.com - www.arisevlilik.com - www.aris.com.tr